PRODUKTY
DODÁVATELIA

Urobte si vlastné "živé vysielanie", potrebujete ku tomu len kameru JVC.

Máte záujem urobiť LIVE prenos pripravovanej akcie, prednášky, školenia, spoločenskej akcie.. ? S kamerami JVC je to teraz úplne jednoduché....

Ako urobiť LIVE prenos ? 

Máte záujem urobiť LIVE prenos pripravovanej udalosti, školenia, prednášky, spoločenskej akcie, zasadnutia obecného zastupiteľstva, svadby, promócie alebo len tak ukázať niečo pekné svojim priateľom a to v priamom prenose ? Teraz je to úplne jednoduché, poradíme vám ako na to.

 

S technológiou JVC to zvládnete ľahko, rýchlo a lacno. Poskytneme vám hardware - kameru JVC + USB modem, technickú podporu.

 

V našej ponuke máme kamery JVC GY-HM250E, GY-HM660E, KY-PZ100, GY-HC900R, ktoré majú zabudovaný enkóder na streamovanie - LIVE prenos, stačí ku kamere pripojiť internet prostredníctvom LAN siete alebo USB modem (  USB kľúč ) s dátovou SIM kartou, stlačiť tlačidlo "livestreaming" a váš obraz môžete naživo vysielať do celého sveta prostredníctvom internetovej web stránky,  prípadne Youtube, Ustream...Vysielať môžete prakticky z akéhokoľvek miesta kde máte pokrytie signálom 4G/3G od vášho mibilného operátora prípadne pevné pripojenie do LAN siete.

 

 

Na LIVE prenos potrebujete urobiť len tri nasledujúce kroky:

 

1. Vyberte si niektorú z uvedených kamier:

         

GY-HM250E v cene 1870€                            GY-HM660E v cene  2890€                          KY-PZ100 v  cene 2790€

uvedené ceny sú bez DPH,

 

v MENU kamery nastavte pripojenie na internet a nastavte,  kde sa LIVE prenos z kamery bude "posielať" -  Youtube, USTREAM, Facebook, web server. Nastavenie urobíte len jeden krát, do pamäte máte možnosť uložiť si 4 rôzne pripojenia - LAN alebo iný mobilný operátor.

 

2. Zabezpečte si "mobilný internet" u niektorého operátora, alebo pevné pripojenie po LAN sieti.

 

Ak chcete vysielať z akéhokoľvek miesta "na svete" potrebujete ku tomu "mobilný internet" - SIM kartu od vášho operátora. SIM kartu vložíte do USB modemu, tento modem zasuniete do USB portu na kamere a stlačením tlačidla "livestreaming" môžete spustiť vaše "živé vysielanie". Dátovú SIM kartu si môžete objednať u ktoréhokoľvek mobilného operátora.

 

Ak máte prístup k internetu na "pevnú linku", použiť môžete štandardné LAN pripojenie.

 

                   

 

3. Vyberte si "úložné miesto" pre váš streaming

 

Aby ste mali kde "posielať" a zobrazovať vaše živé vysielanie potrebujete "priestor" na internete. Vyberte si "miesto", link potom  pošlite vašim klientom. Vysielať naživo môžete na Youtube, Facebook, Ustream, Wowza alebo iný web server kde vám správca umožní vaše živé vysielanie posielať.

 

   

 

Pozrite si videoukážku aké jednoduché je urobiť si vlastné "živé vysielanie"