PRODUKTY
DODÁVATELIA

Urobte si vlastné "živé vysielanie", potrebujete ku tomu len kameru JVC.

Máte záujem urobiť LIVE prenos pripravovanej akcie, prednášky, školenia, spoločenskej akcie.. ? S kamerami JVC je to teraz úplne jednoduché....

Ako urobiť LIVE prenos ? 

Máte záujem urobiť LIVE prenos pripravovanej udalosti, školenia, prednášky, spoločenskej akcie, zasadnutia obecného zastupiteľstva, svadby, promócie alebo len tak ukázať niečo pekné svojim priateľom a to v priamom prenose ? Teraz je to úplne jednoduché, poradíme vám ako na to.

S technológiou JVC to zvládnete ľahko, rýchlo a lacno. Poskytneme vám hardware - kameru JVC + USB modem a úložný priestor na LIVE prenos - JVC  VIDEOCLOUD.

 

V našej ponuke máme kamery JVC GY-HM200E, GY-HM660E a GY-HM850E, ktoré majú zabudovaný enkóder na streamovanie - LIVE prenos, stačí ku kamere pripojiť internet prostredníctvom LAN siete alebo USB modem (  USB kľúč ) s dátovou SIM kartou, stlačiť tlačidlo "livestreaming" a váš obraz môžete naživo vysielať do celého sveta prostredníctvom internetovej web stránky na úložisku JVC VIDEOCLOUD,  prípadne Youtube, Ustream...Vysielať môžete prakticky z akéhokoľvek miesta kde máte pokryti esignálom 4G/3G od vášho mibilného operátora prípadne pevné pripojenie do LAN siete.

 

Na LIVE prenos potrebujete urobiť len tri nasledujúce kroky:

 

1. Vyberte si niektorú z uvedených kamier:

         

GY-HM200E v akciovej cene 1995€       GY-HM660E v cene 3690€ + tablet Samsung ako darček          GY-HM850E  v akciovej cene 4995€

uvedené ceny sú bez DPH, uvedené ceny a tablet Samsung Galaxy dodávaný ku kamere ako darček len pri nákupe do 16.12.2016

Pri nákupe kamery GY-HM200E alebo GY-HM660E do 31.12.2016  vám dodáme ZADARMO balíček  - VIDEOCLOUD Premium ( licencia na 1 rok, 1000 hodín pozerania mesačne, v hodnote 1188€ )  !

Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť, len u nás.

 

v MENU kamery nastavte pripojenie na internet a nastavte,  kde sa LIVE prenos z kamery bude "posielať" - JVC VIDEOCLOUD, Youtube, USTREAM...

Nastavenie urobíte len jeden krát, do pamäte máte možnosť uložiť si 4 rôzne pripojenia - LAN alebo iný mobilný operátor.

 

2. Zabezpečte si "mobilný internet" u niektorého operátora, dodáme vám USB modem s podporou 4G siete

 

SIM kartu vložíte do USB modemu, tento modem zasuniete do USB portu na kamere a stlačením tlačidla "livestreaming" môžete spustiť vaše "živé vysielanie". Dátovú SIM kartu si môžete objednať u ktoréhokoľvek mobilného operátora, pre ilustráciu operátor SWAN aktuálne poskytuje mobilný internet 4G s objemom 100GB v cene 5€ !

 

                   

 

3. Vytvorenie vlastnej web stránky na LIVE prenos - JVC VIDEOCLOUD

 

Aby ste mali kde "posielať" a zobrazovať vaše živé vysielanie potrebujete "priestor" na internete. Teraz vám takýto priestor vieme poskytnúť. JVC Professional poskytuje úložisko na webe JVC VIDEOCLOUD. Na tomto úložisku si môžete veľmi jednoducho vytvoriť vlastnú web stránku pre každé živé vysielanie samostatne, urobiť vlastnú grafiku stránky a pridať vlastné logo do LIVE prenosu.

 

Podrobnejšie informácie o JVC VIDEOCLOUDe nájdete v tomto článku.

 

V prípade záujmu môžete využiť na živé vysielanie aj iné platformy ako napr. Youtube, Ustream, Wowza...

Pri nákupe kamery GY-HM200E alebo GY-HM660E do 31.12.2016  vám dodáme ZADARMO balíček  - VIDEOCLOUD Premium ( licencia na 1 rok, 1000 hodín pozerania mesačne, v hodnote 1188€ )  !

Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť, len u nás.

 

   

 

Pozrite si videoukážku aké jednoduché je urobiť si vlastné "živé vysielanie"