PRODUKTY
DODÁVATELIA

Vytvorte si vlastný TV kanál na internete, vlastná grafika a logo, rýchlo a jednoducho..

Chcete si vytvoriť vlastný TV kanál ? Máte záujem robiť LIVE prenosy z vašej konferencie, prednášky, zastupiteľstva, športového podujatia či inej spoločenskej akcie na vlastnom TV kanáli ?

Ako si vytvoriť vlastný TV kanál na internete.

Ak máte záujem vytvoriť si vlastný TV kanál na internete a naživo vysielať vašu konferenciu, prednášku, zasadnutie obecného zastupiteľstva, športové podujatie alebo inú spoločenskú akciu, alebo chcete ukazovať vaše videopríspevky to všetko môžete urobiť teraz veľmi jednoducho.

S technológiou JVC to zvládnete úplne hravo.  JVC professional pre vás pripravilo špeciálne úložisko na video príspevky a LIVE streaming - JVC VIDEOCLOD.

 

Pozrite si videoukážku ako si vytvoriť web stránku a nastaviť kameru na LIVE prenos

 

 

Poskytneme vám komplexné riešenie

LIVE prenos si teraz urobíte veľmi jednoducho. Poskytneme vám hardware - kamery+USB modem a web úložisko na uloženie videií a LIVE prenos.

V našej ponuke máme kamery JVC GY-HM200E, GY-HM660E a GY-HM850E, ktoré majú zabudovaný enkóder na streamovanie - LIVE prenos, stačí ku kamere pripojiť internet prostredníctvom LAN siete alebo USB modem (  USB kľúč ) s dátovou SIM kartou, stlačiť tlačidlo LIVE a váš obraz môžete naživo vysielať do celého sveta prostredníctvom internetovej web stránky na úložisku JVC VIDECLOUD.

 

Vytvorenie web stránky na LIVE prenos - JVC VIDEOCLOUD

 

Tearaz vám poskytneme priestor na webe, aby ste si mohli vytvoriť vlastný TV kanál, aby ste mali vlastný priestor, kde video streamovať - vysielať.  Výhodou JVC VIDEOCLOUDu je, že  vám umožní vytvoriť si vlastný video kanál - web stránku na ukladanie videí alebo LIVE prenosu. Takúto stránky si môžete vytvoriť pre každú udalosť samostatne a bez obmedzenia počtu stránok. Stránku si môžete pomenovať  vlastným názvom, upraviť si farebné prevedenie, vložiť banner ako upútavku, vložiť si vlastné logo do videa,  vkladať  vlastné videá na stránku a samozrejme prenášať LIVE vysielanie na váš TV kanál.  To všetko môžete robiť bez toho, aby sa vám zobrazovala vo videu "nechcená" reklama ako je bežné u komerčných web stránok alebo Youtube.... LIVE prenos si môžete samozrejme vložiť aj na vašu domovskú web stránku, skopírujete si kód vášho TV kanálu a vložte na vašu domovskú web stránku.

 

 

Zakúpte si u nás niektorý z balíčkov:

 

JVC VIDEOCLOUD FREE verzia - pre pozeranie 50 hodín mesačne, 5GB storage.

JVC VIDEOCLOUD Plus len za 39€ mesačne  - pozeranie 200 hodín mesačne, 20GB storage ( balíček online 49€ )

JVC VIDEOCLOUD Premium len za 69€ mesačne  - pozeranie 1000 hodín mesačne, 200 GB storage ( balíček online 99€ )

Pri nákupe kamery GY-HM200E alebo GY-HM660E do 31.12.2016  vám dodáme ZADARMO balíček  - VIDEOCLOUD Premium ( licencia na 1 rok, 1000 hodín pozerania mesačne, v hodnote 1188€ )  !

Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť, len u nás.

v prípade záujmu nás kontaktujte

 

Vyberte si niektorú z uvedených kamier ktorá vám umožní urobiť LIVE prenos :

         

GY-HM200E v akciovej cene 1995€       GY-HM660E v cene 3690€ + tablet Samsung ako darček          GY-HM850E  v akciovej cene 4995€

uvedené ceny sú bez DPH, uvedené ceny a tablet Samsung Galaxy dodávaný ku kamere ako darček len pri nákupe do 16.12.2016

 

v MENU kamery nastavte pripojenie na internet a nastavte,  kde sa LIVE prenos z kamery bude "posielať" - JVC VIDEOCLOUD, Youtube, USTREAM...

Nastavenie urobíte len jeden krát, do pamäte máte možnosť uložiť si 4 rôzne pripojenia - LAN alebo iný mobilný operátor.

 

Dodáme vám USB modem s podporou 4G siete

 

SIM kartu vložíte do USB modemu, tento modem zasuniete do USB portu na kamere a stlačením tlačidla "livestreaming" môžete spustiť vaše "živé vysielanie". Dátovú SIM kartu si môžete objednať u ktoréhokoľvek mobilného operátora, pre ilustráciu operátor SWAN aktuálne poskytuje mobilný internet 4G s objemom 100GB v cene 5€ !