PRODUKTY
DODÁVATELIA

LIVE streaming SET 4 výučbový

Zostava produktov pre vzdialenú výuku, školenie, prednášky... Táto zostava umožňuje snímanie lektora robotickou PTZ kamerou v kombinácii s obrazom počítača či iného zdroja videosignálu.

Objednať môžte TU

Learning stream

 

Zostava obsahuje:

• 1ks Minrray UV510AS-30-ST-POE-IR NDI

• 1ks RODE Filmmaker Kit

• 1ks Arec KL-3

 

Zostava produktov pre vzdialenú výuku, školenie, prednášky. Táto zostava umožňuje snímanie lektora robotickou PTZ kamerou v kombinácii s obrazom počítača či iného zdroja videosignálu cez HDMI alebo VGA vstupy, tento zdroj môže byť napríklad aj mikroskop, endoskop, špeciálna kamera a pod.

 

Snímanie lektora zabezpečuje kamera Minrray PTZ 10 s 10x násobným optickým zoomom. Kamera a druhý zdroj signálu sú pripojené k mediálnej stanici AREC KL-3 cez HDMI alebo ethernet. Poloha kamery sa dá ovládať pomocou IR ovládača, počítača alebo smartfónom cez aplikáciu.

 

Záznam hlasu zabezpečuje bezdrôtový mikrofón RODE Filmmaker kit, hlas z mikrofónu sa bezdrôtovo prenáša do mediálnej stanice.

 

Mediálna stanica Arec KL-3 zpracováva audio a video z kamery a ďalších zdrojov a umožňuje v reálnom čase medzi nimi prepínať a vytvárať zložený obraz, vkladať vlastnú grafiku streamu, výsledný obraz streamovať na platformy Youtube, Facebook... Okrem živého prenosu je možné výsledné video aj zaznamenávať do interného 1TB HDD.  Ovládanie mediálnej stanice je jednoduché a prispôsobené obsluhe aj bez hlbších znalostí video alebo TV produkcie.