PRODUKTY
DODÁVATELIA

LIVE streaming SET 5 event

Zostava produktov určená pre živý prenos eventov a iných udalostí, ktorých sa takto môže z pohodlia domova zúčastniť široké publikum divákov, dvojicou PTZ kamier JVC KY-PZ100.

Objednať môžte TU

Event stream

 

Set obsahuje:
2ks JVC KY-PZ100

• 1ks Rode Filmmaker Kit

• 1ks Arec LS-2

 

Zostava produktov určená pre živý prenos eventov a iných udalostí, ktorých sa takto môže z pohodlia domova zúčastniť široké publikum divákov. Prebiehajúci event je zaznamenávaný dvojicou PTZ kamier JVC KY-PZ100, ktoré je možné ovládať na diaľku cez IP protokol alebo ovládačom.

 

Záznam z kamier spracováva mediálna stanica Arec LS-2, toto kompaktné zariadenie umožnuje jednoduchým spôsobom zaznamenávať a livestreamovať FullHD video z oboch kamier. Kamery sú so stanicou spojené cez HDMI. Obsluha mediálnej stanice je veľmi jednoduchá a preto ju môže obsluhovať prakticky každý.

 

O kvalitný záznam hlasu sa stará mikrofón Rode Filmmaker Kit, analógový signál z mikrofónu smeruje do audio vstupu mediálnej stanice odkiaľ je vysielaný spolu s video záznamom.

 

Stanica Arec LS-2 je vybavená streamovacím enkóderom schopným streamovať vo všetkých bežných formátov vrátane protokolu RTMP, ktorý používajú platformy ako Twitch, Facebook, Youtube atď. Okrem živého prenosu je možné video zaznamenávať do interného úložiska.