PRODUKTY
DODÁVATELIA

LIVE streaming SET 6 multikamerový

Zostava produktov pre kvalitný multikamerový livestream živých podujatí z viacerých pohľadov, zariadenia medzi sebou komunikujú cez SDI rozhranie, ktoré zabezpečuje minimálne oneskorenie obrazu.

Objednať môžte TU

Live show

 

Zostava obsahuje:

• 4ks JVC KY-PZ100

• 1ks JVC RM-LP100

1ks AV Matrix PVS0615

• 1ks Kiloview E2

 

Zostava produktov pre kvalitný multikamerový livestream živých podujatí z viacerých pohľadov. Táto zostava je postavená na štyroch JVC KY-PZ100 kamerách, IP kontrolnom paneli JVC RM-LP100, video mixážnom pulte AV Matrix PVS0615 a enkóderi Kiloview E2. Zariadenia medzi sebou komunikujú cez SDI rozhranie, ktoré zabezpečuje minimálne oneskorenie obrazu.

 

Bezdrôtové ovládanie PTZ kamier cez IP protokol prebieha cez kontrolný panel JVC RM-LP100, tento kontrolný panel disponuje 7“ displejom, analógovou páčkou na ovládanie pohybu, možnosťou nastaviť zaostrenie, clonu, uzávierku, vyváženie bielej atď., jedným kontrolným panelom je možné ovládať až 100 kamier.

 

Štvorica JVC KY-PZ100 kamier s 30-násobným optickým zoomom zaznamenáva FullHD video, ktoré sa cez SDI rozhranie prenáša do video pultu AV Matrix, ktorý umožnuje prepínanie videa, prechody, audio mixing a zázam MP4 videa na SD kartu pri dátovom toku až 40Mbit/s. AV Matrix má integrovaný 15,6“ LCD monitor (rozmerovo podobný bežnému laptopu), vďaka svojím kompaktným rozmerom je ideálny na mobilné live prenosy. Streamovanie výsledného videa zaisťuje externý enkóder Kiloview E2, ten podporuje všetky bežné streamovacie protokoly vrátane RTMP, ktorý je používaný službami Youtube, Facebook, Twitch atď.

 

Na zachytávanie FullHD videa sú použité štyri JVC KY-PZ100 kamery ovládané cez IP ovládač JVC RM-LP100. Video z kamier sa prenáša pomocou UTP káblu cez technológiu NDI. UTP kábel zároveň slúži aj ako napájanie pre kameru (PoE) a ovládanie PTZ.