PRODUKTY
DODÁVATELIA

Splátkový predaj

Produkty z našej ponuky je možno zakúpiť aj formou leasingu už od 500€ bez DPH. Pri nákupe do 3500€ bez DPH, spoločnosť Grenke nevyžaduje účtovné doklady, jednoduché a rýchle vypočítanie splátok, rozhodnutie do 24 hod.

 
Ak nemáte dostatok hotovosti na nákup a potrebujete rozšíriť alebo zmodernizovať vaše technické vybavenie, riešením je nákup na leasing prostredníctvom našej partnerskej spoločnosti GRENKE LEASING.
Vyberte si tovar z našej ponuky a my vám vypočítame výšku leasingovej splátky. Pri nákupe tovaru do hodnoty 3500€ bez DPH, nie je potrebné predložiť účtovné doklady, stačí zaslať ku nám objednávku a žiadosť o leasing, následne prepošleme vašu požiadavku nášej partnerskej spoločnosti na posúdenie a schválenie, pracovníci spoločnosti GRENKE vás budú kontaktovať a vydajú stanovisko do 24. hod. Po schválení leasingu je potrebné podpísať leasingovu zmluvu u nás a zároveň si prevezmete tovar.
 
 

Prečo Leasing?

Získajte najmodernejšie technológie na leasing.

Vlastné zdroje investujte do podnikania.

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, a to najmä vďaka rýchlemu napredovaniu v oblasti technologického rozvoja. Neznamená to však bezpodmienečne, že by tým musel byť viazaný kapitál, alebo zaťažená likvidita. Je tu totiž iná, rozumnejšia možnosť: obstaranie techniky na leasing. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie.

Prečo je pre vás leasing výhodný?

  • Umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov. Šetrí tým
    vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti.
  • Vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie, ako vybavenie úveru.
  • Úhrady sú pravidelné a konštantné, čo umožňuje zjednodušiť plánovanie.
  • Leasingové financovanie pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy a zjednodušuje daňové a účtovné postupy.
  • Zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny.
  • Navyše, môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu.

 

Inovatívne služby financovania GRENKE Leasingu sú prispôsobené vašim individuálnym potrebám a poskytujú najvyšší stupeň flexibility a efektívnosti.